• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Школа батьківства

/Files/images/ШКОЛА БАТЬКІВСТВА.png

Дитячі заповіді для батьків, бабусь і дідусів

/Files/images/semya_1.gif

1. Дорогі батьки, пам’ятайте, що ви самі запросили мене до своєї родини. Колись я залишу батьківську оселю, але дотого часу навчіть мене, будь ласка, мистецтва бути людиною.

2. У моїх очах світ виглядає інакше, ніж у ваших. Прошу вас, поясніть мені: Що? Коли? Чому? кожен із нас у ньому має робити.

3. Мої ручки ще маленькі – не очікуйте від мене досконалості, коли я застилаю ліжко, пишу або кидаю м’яча.

4. Мої почуття ще недозрілі – прошу, будьте чуйними до моїх потреб.

5. Щоб розвиватися мені потрібне ваше заохочення, а не тиск. Лагідно критикуйте і оцінюйте, але не мене – лише мої вчинки.

6. Дайте мені трохи самостійності, дозвольте робити помилки, щоб я наних учився. Тоді я зможу самостійно приймати рішення у дорослому житті.

7. Прошу, неробіть усього за мене, бо я виросту переконаним у своїй не спроможності виконувати роботу згідно з вашими очікуваннями.

8. Я вчусь у вас усього: слів, інтонацій голосу, манер. Ваші слова, почуття і вчинки повертатимуться до вас через мене. Тому навчіть мене, будь ласка, найкращого. Пам’ятайте, що ми разом не випадково: ми маємо допомагати один одному.

9. Я хочу відчувати вашу любов, хочу, щоб ви частіше брали мене на руки, пригортали, цілували. Але будьте уважні, щоб ваша любов не перетворилася на милиці, які заважатимуть мені робити самостійні кроки.

Любі мої, я вас дуже-дуже люблю! Покажіть мені, що ви також мене любите!

/Files/images/76601068_2374021_62863417_7471f81201f1.gif

Кiлькiсть переглядiв: 562